Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Rudnik Wielki - Oferty wynajmu nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

1 300 zł61 m² 21,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do wynajmu mieszkanie o powierzchni 61m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ przy ulicy Czecha. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł56 m² 52,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa prezentuje: na wynajem 3-pokojowy Apartament o powierzchni 56m usytuowany na pierwszym piętrze w nowym Apartamentowcu "kawie Wzgórza" przy ul. Makuszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Częstochowa(Rudnik Wielki + 17 km)

2 945 zł155 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy w Częstochowie o powierzchni ok 155 m kw ogrzewany. Opis obiektu: wymiary: długość ok 14,00 m Szerokość 11,00 m 1 brama Szerokość 200 cm.

Szczegóły ogłoszenia

1 238 zł62 m² 19,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w zielonej ,spokojnej okolicy. Oferta wynajęcia mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Północ przy ul. Czecha W bliskości Promenady Niemena, szkoły, przedszkola, poczty, apteki.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł100 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 100 m2 położone na 1 piętrze w kamienicy zlokalizowanej w Centrum Częstochowy,.

Szczegóły ogłoszenia

50,77 zł/m²65 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu lokal na wynajem znajdujący się na w budynku wolnostojącym, handlowo - usługowym (małe centrum handlowe), znajdującym się.