Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na wynajem Rudnik Wielki - Oferty wynajmu budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Częstochowa

Częstochowa(Rudnik Wielki + 17 km)

7 200 zł360 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy w Częstochowie o powierzchni ok 360 m kw ogrzewany. Opis obiektu: wymiary: długość ok 28,00 m Szerokość 11,70 m 1 brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony, ul. Rocha

Grabówka,Częstochowa(Rudnik Wielki + 17 km)

8 000 zł402 m² 19,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala Magazynowa 402m z dokiem i dużą bramą "0" przy ul. Rocha. Do wynajęcia przestronna i funkcjonalna hala magazynowa, zlokalizowana w atrakcyjnym komunikacyjnie punkcie Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Warszawska

Wyczerpy Dolne,Częstochowa(Rudnik Wielki + 17 km)

3 400 zł280 m² 12,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:280 m²

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na wynajem hale wraz z przynależącymi pomieszczeniami biurowymi oraz magazynowymi. Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Jesienna

Wrzosowiak,Częstochowa(Rudnik Wielki + 17 km)

13 000 zł723,71 m² 17,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:834 m²

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje ogłoszenie wynajmu hali produkcyjno-magazynowej w Częstochowie. Oferujemy do wynajęcia halę produkcyjno-magazynową o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa(Rudnik Wielki + 17 km)

500 zł18 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę podziemne miejsce parkingowe w bloku 56 przy ulicy Okulickiego na Parkitce Oferujemy Państwu wynajem podziemnego miejsca parkingowego w bloku 56 przy ulicy Okulickiego na Parkitce pod.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Myszków

Myszków(Rudnik Wielki + 20 km)

37 800 zł2 700 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjna o powierzchni ok. 2700 m2, położona na ogrodzonej i monitorowanej działce, w przemysłowej części Myszkowa. W hali znajdują się dwie sprawne suwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Częstochowa

Częstochowa(Rudnik Wielki + 17 km)

16 000 zł400 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem hale z pomieszczeniami biurowymi znajdujące się w 3-piętrowym budynku przy ul. Niepodległości w Częstochowie. Do wynajęcia: II piętro składające się z: - hala.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Zawodzie,Częstochowa(Rudnik Wielki + 17 km)

12 000 zł330 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowoczesna hala 300 m z zapleczem | magazyn | hala pod fitness elastyczna przestrzeń pod biznes. Hala do wynajęcia to 300 m powierzchni z zapleczem 30 m , zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana

Kawodrza Górna,Częstochowa(Rudnik Wielki + 17 km)

2 500 zł113 m² 22,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Hala o powierzchni 113 m , wysokość 3,9 m Nieruchomość wraz z budynkiem handlowo usługowym położona jest przy ul.Głównej 23. Bezpośrednie położenie przy dk46 gwarantuje bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa(Rudnik Wielki + 17 km)

1 320 zł120 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia lokal magazynowo-usługowy o powierzchni 120 mkw zlokalizowany w dzielnicy Ostatni-Grosz - pow. hali 120 mkw część socjalno-biurowa 20 mkw. media -woda, prąd. lokal nieogrzewany ,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala wolna od zaraz Rudnik Wielki

Rudnik Wielki,śląskie

700 zł80 m² 8,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala pow. 80 m kw - rudnik wielki cena. 700 zł Budynek murowany na prywatnej posesji. Podłoga posadzka betonowa. Pow. 80 m kw -1 pomieszczenie +małe pomieszczenie socjalne , podłoga posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach